Casa Privada En Chinauta Cerca A Bogota Βίλα
| Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Αθλητικές δραστηριότητες Πίνγκ-πόνγκ | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Τοποθετημένη σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς από Devil's Nose, η Casa Privada En Chinauta Cerca A Bogota Βίλα βλέπει στον κήπο. Αυτή η βίλα προσφέρει πρόσβαση σε ιδιωτική πισίνα.
Παραθεριστική κατοικία απέχει 27 χλμ. από την πόλη Ricaurte.
Αυτή η βίλα είναι εξοπλισμένη με 7 υπνοδωμάτια και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Υπάρχουν 7 μπάνια στη διάθεση των επισκεπτών.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ruinas2008 χλμ.
- Devil's Nose2902 χλμ.
- Nariz del Diablo2903 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Σάουνα
- Πίνγκ-πόνγκ
- Ρηχή πισίνα
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa Privada En Chinauta Cerca A Bogota Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Privada En Chinauta Cerca A Bogota Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Η Casa Privada En Chinauta Cerca A Bogota Βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Privada En Chinauta Cerca A Bogota Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Privada En Chinauta Cerca A Bogota Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Privada En Chinauta Cerca A Bogota Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.